Nowy serwis internetowy kancelarii OPTIMA

W dniu dzisiejszym rusza nasz nowy serwis internetowy www.optima.katowice.pl. Z nie ukrywaną dumą ale również i przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapoznania się z informacjami i treściami, które się w nim znajdują.

Na głównej stronie znajdziecie Państwo przydatne informacje zamieszczone w dwóch blogach tematycznych : „prawo dla każdego” i „prawo dla biznesu”, menu główne z przyciskami odnoszącymi się do naszej oferty, aktualności, formularz zgłoszenia.

W aktualnościach i artykułach będziemy starali się wyjaśniać Państwu zawiłości przepisów prawnych i ukazywać możliwe rozwiązania. OPTIMA Kancelaria Prawna to do niedawna Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Martyna Miszczyk.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów i ich potrzebom, kancelaria zmieniła swój wizerunek, ale również poszerzyła swoją ofertę o nowy wachlarz usług.

Zespół prawników, adwokatów i radców prawnych pracujący w naszej kancelarii może poszczycić się świetnym przygotowaniem prawnym, doświadczeniem i odniesionymi sukcesami w prowadzonych sprawach. Analizując na co dzień zmieniające się realia prawne i dynamiczne zmiany jakie w nich zachodzą, zbudowaliśmy solidną i przemyślaną ofertę. Oparta ona jest nie tylko na skutecznych rozwiązaniach, ale na odniesionych przez lata sukcesach kancelarii.

Dzisiaj możemy z całą pewnością stwierdzić, że nasze doświadczenia, zaangażowanie, wiedzę skutecznie przekuwamy na pozytywne rozwiązania dla naszych Klientów. Naszym celem jest zastosowanie najlepszych rozwiązań, niezależnie od złożoności i trudności sprawy przekazywanej nam przez naszych Klientów. Dlatego bez obaw i otwarcie możemy posługiwać się naszym hasłem przewodnim jakim jest:

„Rozstrzygnięcia na Twoją korzyść”

Mamy nadzieję, że nowy wizerunek, bogata oferta, informacje, oraz liczne artykuły przypadną Państwu do gustu, i że będziecie Państwo często odwiedzać nasz serwis.

Zapraszamy!